Keeltekooli Õpetajad

Helge Kushner – NELK 05. september

Alati sirgeseljaline nelk on otsiva ja sügava loomuga mõistuseinimene. Tema pidevad tõetosingud peegelduvad ka tema pedagoogilises töös.  Pärast Tallinna Ülikooli lõpetamist 1997. aastal, kus ta omandas eesti keele ja kirjanduse õpetaja ameti jäi Helge oma valitud ameti juurde ja teeb seda tänase päevani. Helge on uudishimulik, hea huumorimeelega, täpne, ettevõtlik, liialdusi mitte armastav ja nõuab seda ka oma õpilastelt. Tema käe all õppinud suurepäraste teadmistega õpilased hindavad nelgi energilisust, sära, sõbralikkust ja kohusetundlikkust.

Eesti ja vene keel

Katrin Taumann – KANARBIK 29. september

Tagasihoidlik kanarbik paistab silma rafineerituse,selge mõistuse ja pehme loomuse poolest. Tööl on õp Katrin asendamatu spetsialist ning teab ka ise oma käte ja oskuste hinda. Katrin on hea kolleeg-kaaslane, tasakaalukas ja rahuliku loomuga pedagoog, kes lõpetas Tallinna Ülikooli 1993 aastal vene keele ja kirjanduse ning eesti keele õpetaja erialal.

Põhjamaade Ülikoolis omandas ta ka inglise keele filoloogi eriala. Kuna magister kanarbik omab pikaajalist töökogemust nii laste, noorte kui ka täiskasvanutega ning talle on võõras tülid ja ebameeldivused, leiab ta alati kooskõla nii oma õpilaste kui ka kolleegidega.

Inglise,eesti ja vene keel

Riina Runno – ORHIDEE 05. november

Salapärane ja mõistatuslik  orhidee kahtleb kõiges,  kuid kindlasti mitte oma kärjäärivalikus. Vastavalt praktilisele elule töökas, julge ja positiivne õpetaja Riina on alati võitlusvalmis, kuni elu lõpuni. 1994. aastal lõpetatud õpingud Tallinna Ülikoolis tõid ta 2000. aastal pedagoogi elukutse juurde. Olles raudse tahtejõuga oma kohusetäitmises ja töös, otsimata väljapääsu illusioonides, saavutades oma eesmärke erinevate meetodite abil on tema töötulemused alati muljetavaldavad. Intensiivne elu laste noorte ja täiskasvanud õpilastega  ei närtsita orhideed, vaid lisab energiat ja adrenaliini pidevaks enesetäiendamisteks.

Eesti keel ja vene keel.

 

Kaie Kullik – PORTULAK 13. mai

Naiselik portulak ehk mururoos armastab küll kunsti ja arhitektuuri, kuid valis oma elutööks 1993 aastal lõpetades Tallinna Pedagoogilise Ülikooli pedagoogi ameti. Alates 1994 On ta kogu oma jonnakuse ja kapriisid suunanud enesetäiendamisse. Oma püsivuse ja hoolsusega on õp Kaie ära teeninud oma kolleegide ja õpilaste sügava lugupidamise. Portulak armastab päikest, lõbusat seltskonda ja tähelepanu, seetõttu on tema suurimaks kireks just lapsed.

Vene ja inglise keel

 

Lija Langemets – PORTULAK 14. mai

Sama kirev, kui portulaki õitevärv on ka õp Lija pedagoogiline kärjäär. Lõpetades 1995 aastal Taru Ülikooli ei teadnud ta veel, et tema tõeliseks kutsumuseks on näidata teistele mida ta oskab ja kelleks ta õppis. Lõpuks otsustas õp Lija kõik oma jõud koondada noorte ja täiskasvanute õpetamisele.Keegi ei pidanud pettuma.Oma isemeelsuse, kangekaelsuse ja raugematu jõuga on õp Lija kärjääriredelil ülespoole upitanud tuhandeid õppureid. Alati elegantne, usaldusväärne ja mõõdukalt range nii enda kui teiste vastu õp Lija armastab tööd mida ta teeb.

Vene keel